ebook  ako postaviť krb od A po Z

 

ODPORÚČAME !!!

Dalšie produkty našej firmy :

www.srubka.sk

 

KONTAKT :

ŠRUBKA, s.r.o.

Alvinczyho 24

040 01 Košice

 Tel./fax :

+421(0) 55 677 00 36

Mobil:

+421(0) 948 076 520

e-mail : info@srubka.info

 

Komentáre

Začíname od komína

 

Komín v dome rozhoduje o tom, aký veľký krb si môžete zabezpečiť. U nových stavieb si všetko dopredu spočítate, u starých domov to býva zložitejšie. Ale aj tu pre vás máme riešenie.

 

Začíname od komína. Ten je pre správny chod krbu najdôležitejší. Ak totiž nemáte správne nastavenú zostavu krb-komín, ani ten najlepší krb vás neohreje. Navyše z bezpečnostného hľadiska je správna inštalácia či oprava komína na prvom mieste. Čo všetko by ste mali pred inštaláciou krbu urobiť? Určite sa do odbornej práce nepúšťať sami a dať na rady odborníkov.
Máte doma starý komín - u starších objektov si nechajte skontrolovať komín odbornou kominárskou firmou, v akom stave komín je a či na existujúci prieduch môžete napojiť vami vybraný krb.
Prierez komína a jeho výška rozhodujú o tom, aký objem vzduchu, prípadne spalín komín môže odviesť. Sú aj možnosti, ako účinnosť komína zlepšiť. Prierez prieduchu možno napríklad zväčšiť frézovaním.Zatiaľ nie sú vložené žiadne príspevky.
 

Pridať komentár


Meno:

Názov:


Komentár:
Poznámka: Neradi príspevky moderujeme, ale nemiestne príspevky alebo príspevky mimo tému budú odstránené. Ďakujeme za pochopenie.