ebook  ako postaviť krb od A po Z

 

ODPORÚČAME !!!

Dalšie produkty našej firmy :

www.srubka.sk

 

KONTAKT :

ŠRUBKA, s.r.o.

Alvinczyho 24

040 01 Košice

 Tel./fax :

+421(0) 55 677 00 36

Mobil:

+421(0) 948 076 520

e-mail : info@srubka.info

 

O firme

Krásny deň

 

Voláme sa ŠRUBKA, s.r.o. a sme na trhu od roku 1995.

 

Sme rodinná firma, ktorá ma dvoch členov súrodencov Martina Kováča a Ivanu Čekanovú.
Zakladateľom firmy ŠRUBKA, s.r.o. je náš otec, od ktoré sme sa učili a využili jeho viac ako 40-ročné skúsenosti z praxe.

 

Od roku 1995 až do roku 2001 sme fungovali ako viacčlenná rodinná firma, ktorá pôsobila v oblasti obchodu a služieb.
Tak ako sa mení trh, tak sme aj my zmenili naše pôsobenie. Dostali sme príležitosť zmeniť našu obchodnú činnosť. Preto v roku 2001 sme sa začali aktívne venovať predaju krbov a ich výstavbe, ktorá trvá do dnes.
Za tie roky sme absolvovali množstvo školení, tiež sme navštívili priamo výroby, aby sme mohli napredovať v tomto obore a odovzdávať svoje skúsenosti ďalej VÁM.
V tomto obore sme sa stali Expertom na predaj, poradenstvo a stavbu krbov.

 

Do roku 2015 sme sa venovali výstavbe krbov, keď že sme časovo nestíhali venovať sa naraz obchodnej činnosti a výstavbe krbov, výstavbu krbov sme ukončili. Aj naďalej sa aktívne venujeme predaju, poradenstvu v oblasti vykurovania.
Svedčí o tom aj náš blog...

 

Snažíme sa pristupovať ku  Vám, ako zákazníkovi individuálne tak, aby sme Vám pomohli nájsť ten správny variant a dizajn pre váš priestor a tak spríjemniť vaše bývanie.

 

Kto je Martin Kováč ?

Som konateľom firmy ŠRUBKA, s.r.o. od roku 2009, kedy som spolu s mojou sestrou Ivanou Čekanovou prevzal vedenie rodinnej firmy.

 

Svoje skúsenosti som získal počas 14-ročnej praxe, ako vo výstavbe krbov, tak aj v priamom predaji a stal som sa expertom v tomto obore.
Tiež som sa učil a využíval rady a skúsenosti svojho otca.

 

Píšem E-booky ( E-knihy ), rád tvorím a pomáham ľuďom nájsť to správne riešenie v oblasti vykurovania.

 

Kto je Ivana Čekanová ?

Som spoločník firmy ŠRUBKA, s.r.o. od roku 2009 a spolu s mojim bratom Martinom Kováčom vedieme túto firmu.

 

Tak, ako môj brat aj ja som získala svoje skúsenosti počas 14-ročnej praxe v priamom predaji a tiež som sa učila od nášho otca.

 

Vo firme mám na starosti komunikáciu so zákazníkmi, vybavovanie objednávok a faktúr.
Rada pomáham ľuďom a práve preto píšem blog v ktorom sa snažím radiť a dávať tipy, ktoré by vám mohli pomôcť, tiež píšem E-booky ( E-knihy ) alebo sa na E-bookoch spolupodieľam.

 

Naše motto, ktoré nás poháňa dopredu „VÍŤAZÍME TÝM, ŽE SA NEZASTAVUJEME"

 

 

Originalita a kvalita tovaru

 

Dbáme na výber kvalitných certifikovaných materiálov, profesionálny prístup, veľký dôraz na kvalitu, funkčnosť a hlavne bezpečnosť.

 

Náš tovar pochádza od výrobcov svetových značiek, ktorý sledujú najnovšie trendy vo svete a snažia sa priniesť na trh stále niečo nové a inovatívne. Preto si môžete byť istý, že kúpou našich produktov budete absolútne ,,IN"

Tovar je štandardnej až vysokej kvality zodpovedajúcej cene tovaru.

Na každú značku výrobku výrobca zabezpečuje servis.

 

U nás vás čaká !

 

1. Zákaznícka podpora, vyjdeme Vám v ústrety v maximálnej možnej miere, odpovieme Vám na všetko čo nájdete na našom webe.

 

2. Profesionálny prístup posilnený našimi dlhoročnými skúsenosťami.

 

3. Nezabúdame na bezpečnosť vašich nákupov.

 

4. V neposlednom rade radi odzrkadlíme vaše postrehy či námety a tak neváhajte a píšte nám čo by ste chceli zmeniť, zlepšiť, prípadne doplniť, aby miera vašej spokojnosti prekonala vaše aj naše očakávania.

 

V prípade ak máte akúkoľvek otázku, neváhajte sa na nás s dôverou obrátiť. Sme tu pre vás v pracovných dňoch v čase od 8:30 - 16:00 v piatok do 15:00 na telefónnom čísle +421(0) 556770036 alebo nám neváhajte napísať na e-mailovú adresu srubka@srubka.sk

 

,,Našou prioritou ste vy spokojný zákazník"